96371253691684banerdd.jpg

Международен конкурс за детски рисунки на тема
"Дунавският басейн – жизнено пространство"
под егидата на Международната комисия за опазване на река Дунав

Наградени участници в конкурса за детски рисунки
на тема "Дунавският басейн – жизнено пространство"

НАЦИОНАЛЕН ПОБЕДИТЕЛ

Калоян Димов Димов, 14 години, гр. Русе

ПРИЛОЖНИ ТВОРБИ

1. Инициативна група деца от с. Йоглав, обл. Ловешка, ръководител Еленка Щерева
2. Анита Георгиева Тончева, 19 години, ЦРД - Школа по керамика и грънчарство, гр. Плевен, ръководител Вяра Савова
3. Пламена Иванова Христова, 14 години, НЧ „Развитие”, ДШИИ, гр. Севлиево, ръководител Ива Русинова

Отличени клубове

1. ЦРД Силистра, гр. Силистра, ръководител Живка Ковачева
2. Професионална гимназия по ресторантьорство, търговия и обслужване, гр. Плевен
3. НЧ „Развитие” – ДШИИ, гр. Севлиево, ръководител Ива Русинова
4. СИП „Пластика” при ОУ „Христо Смирненски”, гр. Стамболийски, ръководител Маргарита Момчилова

КАТЕГОРИЯ РИСУНКИ – 5-9 години

1. Велислава Пламенова Милева, 6 години, Арт-студио, гр. Търговище, ръководител Магдалена Стоянова
2. Николай Радославов Василев, 9 години, Арт-студио, гр. Търговище, ръководител Магдалена Стоянова
3. Цветислава Светославова Перникова, 6 години, ОДЗ – Мечта, гр. Белене

Отличени клубове

1. „Арт – Студио”, гр. Търговище, ръководител Магдалена Стоянова
2. Ателие „Аз рисувам”, гр. Разград, ръководител Светла Атанасова
3. НЧ „Напредък 1871”, гр. Никопол

КАТЕГОРИЯ РИСУНКИ – 10-14 години

1. Веселейла Янакиева, 11 години, ЧСОУ „УВЕКИНД”, Студио по изобразително изкуство, гр. София, ръководител Галина Янакиева
2. Гюлай Тонева Дерменджиева, 11 години, НЧ „Напредък 1871”, гр. Никопол
3. Марина Стефанова Мандичева, 13 години, НЧ „Развитие”, гр. Дряново , клас Изобразително изкуство, ръководител Мария Маркова

Отличени клубове

1. ОДК Ловеч, Детски Арт Клуб "Гея", ръководител Кремена Попова
2. Ателие за изобразителни изкуства, гр. Търговище, ръководител Даша Батембергска
3. ШИИ към ДК Сливен, ръководител Снежина Великова

Поощрителни награди

  • Натали Тодорова Илиева, 10 години, ОДК Ловеч, Детски Арт Клуб "Гея", ръководител Кремена Попова
  • Кирил Валентинов Кирилов, 13 години, ДДЛРГ „Н. Й. Вапцаров”, гр. Роман
  • Антон Христов Дамянов, 13 години, Търговище
  • Славея Славчева Цанева, 11 години, ШИИ към ДК Сливен, ръководител Снежина Великова
КАТЕГОРИЯ РИСУНКИ – 15-19 години

1. Антоанета Руменова Костова, 17 години, ОДК „Свети Иван Рилски”, гр. Казанлък, ШИИ „Живопис”, ръководител Галя Иванова
2. Силвия Иванова Ганчева, 17 години, ОДК Бургас, ръководител Д. Белчев
3. Виктор Пламенов Петров, 17 години, гр. Плевен

Поощрителни награди


Запознайте се с възможностите
за публично участие в процеса
на управление на водите!
подробна информация »

Българските рисунки от „Дунав-арт” ще обиколят Япония в пътуваща изложба от юни до ноември 2009 г.
подробна информация »